This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Get Adobe Flash player

3 lutego 2013r. Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką zaprosiło wszystkich mieszkańców na wieczór teatralny. W jego programie znalazły się "Jasełka na wesoło" w wykonaniu członków stowarzyszenia i przyjaciół oraz "Sekstet dla dwojga" w wykonaniu Maski.

Dla większości z nas było to pierwsze zetknięcie się ze sceną. Mimo, że stres zżerał nas podczas próby generalnej, to sam występ okazał się wspaniałym przeżyciem i świetną zabawą. A wszystko to dzięki miłemu przyjęciu nas przez taką wyrozumiałą publiczność. Niektórzy aktorzy złapali nawet bakcyla aktorskiego - kto wie ... może niedługo w Kopance powstanie grupa teatralna ?! :)

Poprawiony (środa, 13 lutego 2013 19:12)

 

Informujemy, że Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką dysponuje Halą Namiotową o wymiarach 8x12 metrów z przeznaczeniem na wesela, festyny, imprezy plenerowe. Hala może zostać wypożyczona po wcześniejszym ustaleniu zasad i terminu.

Poprawiony (poniedziałek, 24 czerwca 2019 13:18)

 

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie "Między Wisłą a Skawinką" zakupiło plenerową Halę Namiotową o wymiarach 8 x 12 m. Hala służyć będzie mieszkańcom Kopanki i okolic podczas festynów i innych imprez okolicznościowych.

Zakupu udało się dokonać dzięki finansowemu wsparciu firmy Bahlsen Polska w Skawinie. Serdecznie dziękujemy!

 
Polecamy
Przyłącz się

Przyłącz się

W tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców do wyrażania swojej opinii na temat Stowarzyszenia Między Wisłą a Skawinką.W... [More...]

Terminy spotkań

Informujemy, że zebrania Stowarzyszenia odbywają się regularnie w trzeci piątek miesiąca o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Kopance... [More...]

Wypożyczamy Halę Namiotową

Informujemy, że Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką dysponuje Halą Namiotową o wymiarach 8x12 metrów z przeznaczeniem na wesela, festyny,... [More...]

Wspierają nas
Reklama
Reklama
Reklama