This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Get Adobe Flash player

Gmina Skawina przystąpiła do Stowarzyszenia
"Między Wisłą a Skawinką"


Z przyjemnością informujemy, że w dniu 26 stycznia 2011 r. Gmina Skawina przystąpiła do Stowarzyszenia "Między Wisłą a Skawinką". Do udziału w sesji Rady Miejskiej zaproszona została pani Ewa Gworek, która w swoim przemówieniu przedstawiła cele Stowarzyszenia i dotychczasową działalność a także poprosiła o przegłosowanie uchwały.

Tekst przemówienia:

"Witam serdecznie tu zebranych, a w szczególności Pana Burmistrza i Państwa Radnych.

Stowarzyszenie "Między Wisłą a Skawinką" to młoda organizacja działająca na terenie naszej parafii w Kopance. W statucie naszej organizacji jest zawarte przede wszystkim:
Aktywizowanie i integrowanie społeczności lokalnej.
Podejmowanie działań zmierzających do wykorzystania walorów gospodarczych i turystycznych okolicy.
Działanie na rzecz promocji Stowarzyszenia w Gminie oraz poza jej granicami.
Organizowanie imprez środowiskowych oraz kulturalnych służących integracji Stowarzyszenia ze środowiskiem.

Do tej pory, a działamy zaledwie od roku, udało nam się wziąć udział w Wigilii Miejskiej. Po raz kolejny organizujemy spotkanie opłatkowe dla naszej parafii, na które serdecznie zapraszamy Pana Burmistrza. Również nasze Stowarzyszenie pod akompaniamentem harmonii chodziło po kolędzie. W ubiegłym roku z przyczyn powodziowych nie doszły do skutku dwa festyny. Zamierzamy zorganizować je w tym roku.

Jak dotąd na terenie Kopanki nie działały żadne organizacje społeczne, dlatego jest nam trudno zachęcić ludzi do włączenia się w działalność Stowarzyszenia. Chcemy to zmienić, więc prosimy Gminę o pomoc i przystąpienie do Stowarzyszenia "Między Wisłą a Skawinką". Do Państwa Radnych zwracamy się z prośbą o przegłosowanie uchwały."

 

 
Polecamy
Przyłącz się

Przyłącz się

W tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców do wyrażania swojej opinii na temat Stowarzyszenia Między Wisłą a Skawinką.W... [More...]

Terminy spotkań

Informujemy, że zebrania Stowarzyszenia odbywają się regularnie w trzeci piątek miesiąca o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Kopance... [More...]

Wypożyczamy Halę Namiotową

Informujemy, że Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką dysponuje Halą Namiotową o wymiarach 8x12 metrów z przeznaczeniem na wesela, festyny,... [More...]

Wspierają nas
Reklama
Reklama
Reklama