This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player

W kwietniu 2014r. odbyła się w naszej miejscowości, już po raz drugi, akcja "WYWIEŚ FLAGĘ". Przypomnijmy w tym miejscu, że została ona zainicjowana przez Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką oraz proboszcza parafii w Kopance. 
Celem akcji jest promowanie i uczenie szacunku do symboli narodowych, w szczególności do flagi. 
Dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Miasto i Gminę Skawina udało nam się w tym roku zakupić 100 flag, które wraz z datownikami historyczno-flagowym zostały rozdane mieszkańcom Kopanki.
Akcja "Wywieś flagę" cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Weekend majowy przybrał w Kopance kolor biało-czerwony, flagi powiewały prawie w każdym domu. Miejmy nadzieję, że w najbliższej przyszłości każdy dom zostanie ozdobiony flagą w dniach ważnych dla Polski.

DATOWNIK HISTORYCZNO-FLAGOWY

 
Polecamy
Przyłącz się

Przyłącz się

W tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców do wyrażania swojej opinii na temat Stowarzyszenia Między Wisłą a Skawinką.W... [More...]

Terminy spotkań

Informujemy, że zebrania Stowarzyszenia odbywają się regularnie w trzeci piątek miesiąca o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Kopance... [More...]

Wypożyczamy Halę Namiotową

Informujemy, że Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką dysponuje Halą Namiotową o wymiarach 8x12 metrów z przeznaczeniem na wesela, festyny,... [More...]

Wspierają nas
Reklama
Reklama
Reklama