This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Get Adobe Flash player

W tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców do wyrażania swojej opinii na temat Stowarzyszenia Między Wisłą a Skawinką.
W szczególności prosimy o podsyłanie pomysłów na dalszą działalność i oczekiwań w stosunku do nas. 
Informujemy również, że lista członków nadal jest otwarta. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy o zapisywanie się do Stowarzyszenia. Im więcej nas będzie, tym więcej uda nam się zrobić. Deklarację Członkowską można pobrać tutaj. Wypełniony dokument można składać do dowolnej osoby z Zarządu Stowarzyszenia.

Zachęcamy również do współpracy przy tworzeniu strony internetowej. Jeśli chcecie poinformować o ważnych wydarzeniach, sukcesach, chcecie zamieścić ogłoszenie - piszcie bezpośrednio do administratora strony Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prosimy również o przesyłanie zdjęć dokumentujących ważne wydarzenia w naszej miejscowości. Z przyjemnością zamieścimy je w naszej galerii.

 
Polecamy
Przyłącz się

Przyłącz się

W tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców do wyrażania swojej opinii na temat Stowarzyszenia Między Wisłą a Skawinką.W... [More...]

Terminy spotkań

Informujemy, że zebrania Stowarzyszenia odbywają się regularnie w trzeci piątek miesiąca o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Kopance... [More...]

Wypożyczamy Halę Namiotową

Informujemy, że Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką dysponuje Halą Namiotową o wymiarach 8x12 metrów z przeznaczeniem na wesela, festyny,... [More...]

Wspierają nas
Reklama
Reklama
Reklama