This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player

26 sierpnia, w Ochodzy odbyły się Dożynki Gminne 2012. Organizatorami wydarzenia byli: Sołtys Ochodzy - Grzegorz Lelek wraz z Radą Sołecką i Kołem Gospodyń Wiejskich oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Delegacja z Kopanki wręczyła wieniec W-ce Marszałkowi Województwa Małopolskiego - p. Wojciechowi Kozakowi

 

2 września 2012 r. drużyna Kopanki wzięła udział w IV Turnieju o Przechodni Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skawina. To nasz drugi występ w tych zawodach. Przypomnijmy, że w 2011r. zajęliśmy miejsce czwarte, natomiast w roku bieżącym wywalczyliśmy miejsce na podium :)

Drużyna w składzie: Ania Dąbrowska, Gosia Dąbrowska, Marta Prochownik, Marta Ziajor, Gogdan Dąbrowski, Tomek Littner, Marcin Czopek, Wiesiek Prochownik.

 

Deszczowe chmury nad głowami, wiatr rozwiewający włosy i świetna zabawa - wszystko to towarzyszyło gościom przybyłym na Festyn zorganizowany przez Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką oraz OSP Kopanka.

 

Serdecznie zapraszamy na festyn w dniach 14 i 15 lipca,

który odbędzie się na boisku w Kopance

Startujemy o 17.00

 

Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką dziękuje wszystkim mieszkańcom sołectwa Kopanka za miłe przyjęcie podczas tegorocznego kolędowania.

 

28 sierpnia 2011 w Jaśkowicach odbyły się Gminne Dożynki, w których po raz pierwszy udział wzięło sołectwo Kopanka.

 
Więcej artykułów…
Polecamy
Przyłącz się

Przyłącz się

W tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców do wyrażania swojej opinii na temat Stowarzyszenia Między Wisłą a Skawinką.W... [More...]

Terminy spotkań

Informujemy, że zebrania Stowarzyszenia odbywają się regularnie w trzeci piątek miesiąca o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Kopance... [More...]

Wypożyczamy Halę Namiotową

Informujemy, że Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką dysponuje Halą Namiotową o wymiarach 8x12 metrów z przeznaczeniem na wesela, festyny,... [More...]

Wspierają nas
Reklama
Reklama
Reklama