This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Get Adobe Flash player

19 grudnia 2010 r. na rynku w Skawinie odbyło się Wigilijne Spotkanie Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina.

 

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy przyjęli nas do swoich domów w trakcie kolędowania. Zebrane pieniądze przeznaczymy na dalszą działalność Stowarzyszenia. 

 

16 kwietnia 2011r. w Skawinie odbył się II Kiermasz Wielkanocny zorganizowany pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.

 

Zadebiutowaliśmy w Turnieju Sołectw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skawina. I to z jakim rezultatem!

 

W dniu 4 czerwca 2011 roku, z inicjatywy Stowarzyszenia "Między Wisłą a Skawinką", na boisku w Kopance odbył się dawno oczekiwany Festyn.

 
Polecamy
Przyłącz się

Przyłącz się

W tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców do wyrażania swojej opinii na temat Stowarzyszenia Między Wisłą a Skawinką.W... [More...]

Terminy spotkań

Informujemy, że zebrania Stowarzyszenia odbywają się regularnie w trzeci piątek miesiąca o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Kopance... [More...]

Wypożyczamy Halę Namiotową

Informujemy, że Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką dysponuje Halą Namiotową o wymiarach 8x12 metrów z przeznaczeniem na wesela, festyny,... [More...]

Wspierają nas
Reklama
Reklama
Reklama