This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Get Adobe Flash player

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom i osobom prywatnym za pomoc w organizacji sierpniowego festynu.

Wszystkim mieszkańcom dziękujemy za świetną zabawę do białego rana.

 

28 kwietnia 2013 roku ruszyła w naszej miejscowości akcja zainicjowana przez Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką oraz proboszcza Grzegorza Masnego. Jej celem jest promowanie i uczenie szacunku do symboli narodowych, w szczególności do flagi. Dzięki pozyskanemu od Miasta i Gminy Skawina dofinansowaniu udało się nam zakupić 200 polskich flag, które rozdaliśmy mieszkańcom parafii Kopanka. Liczymy na to, że dzięki temu nasza wieś przybierze kolor biało-czerwony w dniach ważnych dla Polski pod względem historycznym.

W jakie dni wywieszać flagę? Wskazówką będzie dla was DATOWNIK HISTORYCZNO-FLAGOWY

 

Oto wyniki konkursu na najpiękniej ubrany dom w okresie Bożego Narodzenia.

Nagrody otrzymali:

Czesława i Jerzy Pająk
Marzena i Robert Knapik
Barbara Tyrka
Monika i Bartłomiej Biernat
Monika i Krzysztof Boroń

Stowarzyszenie składa wszystkim zwycięzcom  serdeczne podziękowania za wkład w kultywowanie tradycji w naszej miejscowości

 

3 lutego 2013r. Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką zaprosiło wszystkich mieszkańców na wieczór teatralny. W jego programie znalazły się "Jasełka na wesoło" w wykonaniu członków stowarzyszenia i przyjaciół oraz "Sekstet dla dwojga" w wykonaniu Maski.

Dla większości z nas było to pierwsze zetknięcie się ze sceną. Mimo, że stres zżerał nas podczas próby generalnej, to sam występ okazał się wspaniałym przeżyciem i świetną zabawą. A wszystko to dzięki miłemu przyjęciu nas przez taką wyrozumiałą publiczność. Niektórzy aktorzy złapali nawet bakcyla aktorskiego - kto wie ... może niedługo w Kopance powstanie grupa teatralna ?! :)

 

Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką serdecznie zaprasza na "Wieczór teatralny", który odbędzie się w niedzielę 3 lutego 2013r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kopance.

W programie:

"Jasełka na wesoło" w wykonaniu członków Stowarzyszenia i przyjaciół.

"Sekstet dla dwojga" w wykonaniu teatru MASKA ze Skawiny.

START - o 18:00

 
Więcej artykułów…
Polecamy
Przyłącz się

Przyłącz się

W tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców do wyrażania swojej opinii na temat Stowarzyszenia Między Wisłą a Skawinką.W... [More...]

Terminy spotkań

Informujemy, że zebrania Stowarzyszenia odbywają się regularnie w trzeci piątek miesiąca o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Kopance... [More...]

Wypożyczamy Halę Namiotową

Informujemy, że Stowarzyszenie Między Wisłą a Skawinką dysponuje Halą Namiotową o wymiarach 8x12 metrów z przeznaczeniem na wesela, festyny,... [More...]

Wspierają nas
Reklama
Reklama
Reklama